Τώρα είναι 24 Ιούλ 2014, 19:54

Απαντήστε στο θέμα  [ 299 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο
 «Η νέα GSX-R600 διαλύει τον ανταγωνισμό» 
Συγγραφέας Μήνυμα
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: ta panta ola
Δημοσίευση Re: «Η νέα GSX-R600 διαλύει τον ανταγωνισμό»
and the battle begin!!!! :guns: :guns: :guns:

Εικόνα

04 Φεβ 2011, 03:52
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: 250RM
Ηρεματε και μην αρπαζεστε..

Ο καθενας κανει αυτο που πιστευει ορθοτερο. Ο κουνελος θελει να χει το μηχανακι στην πενα και δεν θελει να πειραματιζεται οπως εσυ, οχι οτι ειναι κακο, απλα εχει και τις συνεπειες του καμια φορα..

Το γεγονος οτι ο κουνελος δεν κανει επιδειξη γνωσεων δεν σημαινει πως δεν τις εχει. ;)
και μονο που εχει πτυχιο πολυτεχνειου σημαινει κατι..

04 Φεβ 2011, 03:55
Προφίλ WWW
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: suzuki gsr
AXRISTOS έγραψε:
θελεις να ριξεις μια ματεια στα πμ μου να δεις ποσοι με εκτιμανε που τους βοηθησα?
:mrgreen:

λεει ψεμματα εμενα μια φορα μου ειχε κλεψει την υπογραφη δειξε το πμ!!! :o

ps o stokovic δουλευει στο συνεργειο του mastrogeorge thats a fact :!:

προσεχε τον χαρακτηρα σου, γινεται η μοιρα σου

04 Φεβ 2011, 03:55
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Ομάδα αίματος: ΑΒ+
Μηχανή: PHILIPS
tevo έγραψε:

Ο καθενας κανει αυτο που πιστευει ορθοτερο. Ο κουνελος θελει να χει το μηχανακι στην πενα και δεν θελει να πειραματιζεται οπως εσυ, οχι οτι ειναι κακο, απλα εχει και τις συνεπειες του καμια φορα..

Το γεγονος οτι ο κουνελος δεν κανει επιδειξη γνωσεων δεν σημαινει πως δεν τις εχει. ;)

φηλαρακι εχω ουκ ολιγους μαστορους ΦΗΛΟΥΣ με ονομα και εμπειρια που με διδαξανε απο κοντα τη δουλεια! πειραματισμους δεν κανω και αυτο φαινεται στον κοντινο μου κυκλο ;)

οχι οτι δεν εχω πειραματιστει παλιοτερα .. αλλα εν γνωση μου!
και υπολογιζοντας τις συνεπειες

Τελευταία επεξεργασία από AXRISTOS και 04 Φεβ 2011, 04:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

04 Φεβ 2011, 03:58
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

johnGo έγραψε:
AXRISTOS έγραψε:
θελεις να ριξεις μια ματεια στα πμ μου να δεις ποσοι με εκτιμανε που τους βοηθησα?

λεει ψεμματα εμενα μια φορα μου ειχε κλεψει την υπογραφη δειξε το πμ!!! :o

ps o stokovic δουλευει στο συνεργειο του mastrogeorge thats a fact :!:

04 Φεβ 2011, 03:58
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: z750
Team: Antisocial
Μου αρεσει που ο JohnGo κανει Quote αυτα που εγραψε ο Pilot πριν απο τον AXRISTO για να τα δει ο Στιφαδος(στην προηγουμενη σελιδα)!!! :lol: Μα τι καλος ανθρωπος εισαι ρε John... :lol: :lol:
Δεν πιστευω να σου περασε απο το μυαλο με αυτη την κινηση να αναψεις κι αλλες φωτιες! :lol: :lol:
PeaceMaker!!!! :mrgreen:

Τεσπα αφηστε τις κακιουλες κ πιαστε τις Μπυρες! :beerchug: :drunk:

04 Φεβ 2011, 04:08
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Irvine έγραψε:
Μου αρεσει που ο JohnGo κανει Quote αυτα που εγραψε ο Pilot πριν απο τον AXRISTO για να τα δει ο Στιφαδος(στην προηγουμενη σελιδα)!!! :lol: Μα τι καλος ανθρωπος εισαι ρε John... :lol: :lol:
Δεν πιστευω να σου περασε απο το μυαλο με αυτη την κινηση να αναψεις κι αλλες φωτιες! :lol: :lol:

δεν θελω να βγαλω κακια ειληκρινα ρε φηλε απλα δεν δεχομαι σαν ανθρωπος να μηλανε και να μηλανε και να μηλανε χωρης να γνωριζουν και χωρης να γνωριζουν και χωρης να γνωριζουν!

04 Φεβ 2011, 04:10
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: suzuki gsr
Irvine έγραψε:

για ολα φταει ο νικ39 εγω εκανα "UP" μερικα ποστς ζωτικης σημασιας για την σωστη διαικπεραιωση του θεματος τπτ παραπανω.. :roll:
:geek:

προσεχε τον χαρακτηρα σου, γινεται η μοιρα σου

04 Φεβ 2011, 04:12
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

AXRISTOS έγραψε:
tevo έγραψε:

φηλαρακι εχω ουκ ολιγους μαστορους ΦΗΛΟΥΣ με ονομα και εμπειρια που με διδαξανε απο κοντα τη δουλεια! πειραματισμους δεν κανω και αυτο φαινεται στον κοντινο μου κυκλο ;)

Συγχωρα με τοτε, δεν ηθελα να σε προσβαλω, αν και η γνωμη μου ειναι οτι παντα ο μηχανικος θα γνωριζει κατι παραπανω απο σενα απο αποψη εμπειριας αλλα δεν ειναι της παρουσης..
εσυ γουσταρεις να το κανεις μονος και ο κουνελος θελει τον μαστορα του.

Τα τζιτζιρι-μιτζιρι πιστευω περιτευουν..

και ξαναλεω πως η μη επιδειξης γνωσεων δεν σημαινει πως δεν εχεις γνωσεις πανω σε κατι...

04 Φεβ 2011, 04:12
Προφίλ WWW
Άβαταρ μέλους

tevo έγραψε:
AXRISTOS έγραψε:
tevo έγραψε:

Συγχωρα με τοτε, δεν ηθελα να σε προσβαλω, αν και η γνωμη μου ειναι οτι παντα ο μηχανικος θα γνωριζει κατι παραπανω απο σενα απο αποψη εμπειριας αλλα δεν ειναι της παρουσης..
εσυ γουσταρεις να το κανεις μονος και ο κουνελος θελει τον μαστορα του.

Τα τζιτζιρι-μιτζιρι πιστευω περιτευουν..

και ξαναλεω πως η μη επιδειξης γνωσεων δεν σημαινει πως δεν εχεις γνωσεις πανω σε κατι...

αυτο που λες το γνωριζω και το σεβομαι περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο!
αλλα θελεις να σου πω ποιες ειναι οι γνωσεις του στιφαδου?
προσφατα ανοιξε θεμα που ειπε οτι εγω εβαλά τα καλωδια καλητερα απο το ακασι και αν τα εβλεπες τα ειχε βαλει ορθια να κρεμονται! ε πες μου ειναι να τρελαθεις τωρα?
η το αλλο που κοκορευεται για τα πτυχια του ενω δε τολμαει να ακουμπισει μια βιδα! εγω λεω πως το κουνελι μας δουλευει ολους εδω μεσα ψιλογαζι!
οσο για τους μηχανικους που λενε οτι γνωριζουν τα παντα αυτο ειναι το καλητερο τους παραμυθι για να σε κλεψουνε τραστ μι εχω δουλεψει και σα μαστορακος και ξερω ;)

Τελευταία επεξεργασία από AXRISTOS και 04 Φεβ 2011, 04:54, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά

04 Φεβ 2011, 04:17
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: z750
johnGo έγραψε:
Irvine έγραψε:

για ολα φταει ο νικ39 εγω εκανα "UP" μερικα ποστς ζωτικης σημασιας για την σωστη διαικπεραιωση του θεματος τπτ παραπανω.. :roll:
:geek:

Και λιγο για να φουντωσει η κατασταση... :P :P :lol:
ΓΟυσταρετε Mortal Kombat καταστασεις στο φορουμ! :P

04 Φεβ 2011, 04:21
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

AXRISTOS έγραψε:
προσφατα ανοιξε θεμα που ειπε οτι εγω εβαλά τα καλωδια καλητερα απο το ακασι και αν τα εβλεπες τα ειχε βαλει ορθια να κρεμονται! ε πες μου ειναι να τρελαθεις τωρα?

το χω δει το θεματακι που λες και σου λεω απλα ειναι η κ@υλα οτι εκανες κατι και το αποτελεσμα σε αποζημιωσε.

Ολοι βαζουμε σαλτσες ετσι και ο κουνελος.
Στο κατω-κατω τι σε πειραζει? δν σ θιξε και τη μανα

04 Φεβ 2011, 04:23
Προφίλ WWW
Άβαταρ μέλους

Ομάδα αίματος: 0+
Μηχανή: GSX-R 1000
"Η νεα GSX-R600 διαλύει και τις ανθρώπινες σχεσεις"

04 Φεβ 2011, 04:28
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

tevo έγραψε:
AXRISTOS έγραψε:

το χω δει το θεματακι που λες και σου λεω απλα ειναι η κ@υλα οτι εκανες κατι και το αποτελεσμα σε αποζημιωσε.

το μονο που με πειραζει ειναι οτι παραδειγματιζονται οι νεοι απο ατομα που μηλανε χωρης να ξερουν και μετα λεμε γιατι παμε κατα διαολου... δυστηχως δεν γενηθηκα σταρχιδιστης ουτε αβουλο ων ουτε ειμαι απο αυτους που κρυβονται για να μη χαλασουν απλα τη ζαχαρενια τους!
εχω μαθει να αγωνιζομαι και να κερδιζω αυτο που θελω εστω και με ασχημο τροπο.
αλλα οταν το κερδισω ειναι δηκο μου και το κερδισα με το σπαθι μου

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΣΤΑΡΧΙΔΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ γι αυτο γηνεται της π@#$ας

04 Φεβ 2011, 04:33
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: GSXR 1000 K3
Οοοοοοοοο τι σου πεεεεεε !!!!!

Δωστε ψωμι στο λαο λεμε :woo: :woo:

04 Φεβ 2011, 04:47
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

AXRISTOS έγραψε:
tevo έγραψε:
AXRISTOS έγραψε:

το μονο που με πειραζει ειναι οτι παραδειγματιζονται οι νεοι απο ατομα που μηλανε χωρης να ξερουν και μετα λεμε γιατι παμε κατα διαολου... δυστηχως δεν γενηθηκα σταρχιδιστης ουτε αβουλο ων ουτε ειμαι απο αυτους που κρυβονται για να μη χαλασουν απλα τη ζαχαρενια τους!

ΣΗΜΕΡΑ Ο ΣΤΑΡΧΙΔΙΣΜΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ γι αυτο γηνεται της π@#$ας

Γι αυτο το λογο ειμαστε εδω, να συζητησουμε, να μαθουμε.
1,5 χρονο που ειμαι τωρα στο φορουμ, αυτα που εχω αποκομησει ειναι τεραστια και οφειλω πολλες ευχαριστιες σε πολλα ατομα.

Η απαξιωση και ο χλευασμος δεν προσφερει κατι και δεν νομιζω οτι εχεις να κερδισεις κατι απο αυτη την αντιπαραθεση..

04 Φεβ 2011, 05:33
Προφίλ WWW
Άβαταρ μέλους

tevo έγραψε:
AXRISTOS έγραψε:
tevo έγραψε:
AXRISTOS έγραψε:

Γι αυτο το λογο ειμαστε εδω, να συζητησουμε, να μαθουμε.
1,5 χρονο που ειμαι τωρα στο φορουμ, αυτα που εχω αποκομησει ειναι τεραστια και οφειλω πολλες ευχαριστιες σε πολλα ατομα.

Η απαξιωση και ο χλευασμος δεν προσφερει κατι και δεν νομιζω οτι εχεις να κερδισεις κατι απο αυτη την αντιπαραθεση..

απαξιωσα ναι!δεν χλευασα κανεναν ουτε εβρισα κανεναν!
σιγουρα εγω δεν εχω να κερδισω κατι απο αυτην την αντιπαραθεση γιατι πολυ απλα δε μπωρει να με κοροιδεψει καποιος ετσι απλα και ειδηκα ενας πιτσιρικας με τα λευτα του μπαμπα που μωλης τωρα πηρε ενα ζχ10 και τα εμαθε ολα ξαφνικα!

εχουν ομως να κερδισουν αυτοι οι οποιοι δεν ξερουν γι αυτους το κανω ;)

καλο ειναι να ξεχωριζουμε 1 τους εχθρους μας 2 τους υποκριτες και 3 τους αληθηνους ανθρωπους!

Τελευταία επεξεργασία από AXRISTOS και 04 Φεβ 2011, 07:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

04 Φεβ 2011, 05:43
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

μικρο μου κουνελακι στη πουτ@να πουτ@νιες ΔΕΝ κανουνε!
εγω μηλαω μονο με ευθειες βολες και μονο στα ισα! αγορι μου ;) οσο για τα πανω απο 5 πμ που λες οτι πηρες αυτο δεν εχει να λεει απολυτως τιποτα!να υποθεσω οτι το πρωτο πμ ηταν απο τον χαριτο το δευτερο απο τον μαστρογιωργο το τριτο απο τον στοκοβιτσ το τεταρτο απο τον costass zzr και το πεμπτο απο τον παιλοτ αχχααχαχαχαχαχ ολοι εχουμε τους ανθρωπους που εχουν αντιθετη αποψη απο εμας! και ειδηκα ατομα ενως φορουμ που σε βλεπουν απρωσοπα!!εγω φηλε μου ξερω πανω απο 20 ατομα που σε κραζουν πισω απο τη πλατη σου και το μισο φορουμ να γελαει μπρωστα σου αλλα εσυ νομιζεις οτι σου κανουν πλακα !

αυτο που ηθελα να πω για εσενα ειναι οτι λες πραγματα χωρης να γνωριζεις!
και το προστυχο ειναι πως υποστηριζεις αυτα που λες χωρης ομως να τα τεκμηριωνεις!!!δε μπωρεις να φανταστεις ποσο κακο κανεις σε αυτους που δεν ξερουν!αυτα ομως που λεω εγω τα τεκμιριονω !
εσυ ομως λες οτι σου ειπαν ....... με πμ .... φηλοι ....

ακουσετα λοιπων αφου θες να τα ακουσεις και αν εχεις αντιθετη αποψη εδω ειμαστε!

κουνελακι το οτι τα μπουζι ΔΕΝ ρυθμιζονται αυτο μονο εσυ και ο χαριτος θα μπορουσατε να μας το πειτε και κανενας αλλος στον κοσμο! οι υπερτατοι μεγιστανες γνωσεων θεος φυλαξει!(που ο χαριτος οταν προτογραφτηκε ελεγε για τα 10 αλογα απο μια εξατμηση και τα 15 κιλα ελαφρυτερη να φανταστεις νομιζε οτι εδω ειναι το καφενειο της γειτωνειας του)
αν θελεις να μαθεις 5 πραγματα για τα μπουζι και τι κανουνε πανε στο πιο κοντινο συνεργειο της περιοχης σου να ρωτησεις για το αν ρυθμιζονται τα μπουζι και ποια ειναι η δουλεια τους.
εσενα ομως σου διδαξανε στο δηδεν πτυχιο που πηρες οτι ρυθμιζουμε μπουζι μονο σε μηχανακια κατω των 2.000 ευρω ΑΛΛΑ σηγνωμη ξεχασα ΠΩς στο προηγουμενο θρεντ που ανοιξες αμφισβητησες και της δηνατοτητες του ακασι!
:roll2:

στο ψητο μπωρεις να μπεις? :? σου ειπαν φηλοι σου (και καλα)οτι ξερω να φτιαχνω μονο αστακομακαροναδα μικρουλη και πονηρε κουνελε εκτως απο τα σηνολικα 5 μηχανακια στην ιδιοκτησια μου που τα φτιαχνω μονος ΜΟΥ οπου το μικροτερο ειχε 60.000 χιλιομετρα και το μεγαλητερο 200.000 φτιαχνω μηχανακια φηλων ΚΑΙ γνωστων μου εδω και 3 χρωνια στη περιοχη μου . δεν ειχα ΠΡΟΒΛΗΜΑ με αυτους μου ξαναηρθαν και με ευχαριστουνε που τους γλιτωσα απο τους μαστορους! ο ενας ειναι και γνωστο μελος εδω μεσα XAMPOS που του ζητουσανε τα σηνεργεια 500 ευρω για σερβις ιντζεξιον και εγω του το εφτιαξα σε 10 λεπτα και χωρης κοστος κουνελακι μου! ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΖΥΤΗΣΕΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΓΙΑ ΑΣΧΗΜΟ ΣΕΡΒΗΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ! και εσυ λες οτι οι φηλοι σου λενε πως φτιαχνω αστακομακαροναδα? :!: ενδιαφερουσα η κριτικη σου μονο να ηξερες και ποσο χεσμενη την εχω :!: πρεπει να εχει πολλα λευτα ο μπαμπακας σου για να τα λες αυτα ! το τελευταιο κρυπτον που πουλησα ειχε 100.000 χιλιομετρα και το πουλησα τωρα με την κριση 750 ευρω σε ΓΝΩΣΤΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ+το οτι με πηρε 2 τηλεφωνα για να μου πει ποσο με ευχαριστει για αυτο το διαμαντι που του εδωσα! αν αυτο σου λεει κατι κουνελακι :mrgreen: οταν το μηχανακι σου γηνει πραγματικο πλειμομπιλ απο φυσιολογικη φθορα και σου τα φανε οι μαστορες ελπιζω να ακους μονο παπαρολογιες και να σου φυγει μια αλοκληρη περιουσια για να το επαναφερεις

κοκορευεσαι πως εχεις 2 πτυχια ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ οτι ξερεις επιδη εχεις πτυχια και μαλιστα γνωριζεις τα 3πλασια απο εμενα? ποια ειναι τα τριπλασια που γνωριζεις μεγιστανα μου?
θελω να πειασουμε εστω και μια συζητηση γνωσεων για να σε στειλω στο σπητακι σου στη τρυπα σου να σε ντρωπιασω τοσο πολυ που να μη ξαναεμφανιστεις και πεις πλεων παπαρολογιες !! :evil: δε τολμας να αγγιξεις ουτε μια βιδα απο τη μηχανη σου!εκτως απο τα πραγματα που υπαρχουν κατω απ τη πισω σελα σου? κουνελε ποσα θελεις για να μας τρελανεις πες μας :lol: αναφερεις οτι εγω πειραματειζωμαι και φτιαχνω απο τις συμβουλες που μου δηνουν μεσω φορουμ υποκριτη αλλα δε με γνωριζεις καθολου προσωπικα ουτε ξερεις ποιος ειμαι και τι κανω ? η εισαι το πιο φανταζμενο ατομο του κοσμου η ενας βολεμενος πλουσιος πιτσιρικας του μπαμπα !

ο μαστρογιωργος και ο στοκοβιτσ που μου την ειπαν για τα καπελοτα στο θρεντακι εκεινο ξεχασες να πεις οτι ο μαντ μαξ ειπε πως τα καπελοτα δεν ειναι προβλημα να τα τριψεις! για να υπερασπιστουνε αυτοι το επαγκελμα τους προσπαθουνε να με θαψουνε και καλα εμεις εδω στο σαλονικη τρωμε κουτοχορτο και εσεις εκει κατω ειστε πολυ μπρωστα χααχαχ

μονο που εσυ δε κρινεις για να υπερασπηστεις σε καποιο επαγγελμα σου αλλα για να το παιζεις εξυπνηδης στους φηλους και τους γνωστους ! και ειδηκα εδω μεσα!!!

το οτι υποστηριζεις οτι εισαι μηχανικος και ηλεκτρολογος δε το σχολιαζω καν! :?
τις μηδενικες αποψεις τις γνωσεις και τα αστοχα πραγματα που λες καθε μερα τα βλεπουμε ..δε μηλαω αλλα η υπομονη εχει και ορια βρε αδερφε τι νομιζεις οτι εισαι τελως παντων ! ! :roll:

και εγω εχω πτυχια ηλεκτρονικου και τωρα σπουδαζω μηχανικος οχι για να λεω πως εχω χαρτι αλλα για τη δουλεια και ξερω πολυ καλα κουνελακι μου πως οτι μαθαμε το μαθαμε στην πρακτικη στην εμπειρια και οχι στο γαμωσχολειο του κρατους αυτου που μας θελει τσομπανιδες!

και σε ρωταω λοιπων ΠΟΙΟΝ βοηθησες εσυ εδω μεσα τι προσφερες? ποιον γλιτωσες?τις γνωσεις σου τις βλεπουμε προτιμας να αλλαξεις κεφαλαρι απο το να ρυθμισεις βαλβιδες χαχαχ
και αν θελεις σου προσφερω να δεις και τα 10δες πμ που εχω ετσι για να σου φυγει η περιεργεια να δεις ποσοι με εκτιμανε που τους βοηθησα απο το στομα του λυκου?

οσο για το ζχ10 μου που λες οτι ειναι πλειμομπιλ αυτο μονο εσυ θα μπορουσες να το πεις αφου ολλα τα ξερεις ακομη και με τηλεπαθεια :shock: !τρεμεις να σφιξεις μια βιδα και αν δεις λυμενο το κεφαλαρι απ το μηχανακι σου θα χρειαστεις 10 μεσουλιτ για να επανελθεις!εμπειρε μαστορα του kawasaki-bikers μαθε να μη μηλας μεχρι να μαθεις τουλαχιστον 5 πραγματακια στοιχειοδη οπως για το τι ειναι το μπουζι τα καπελοτα η εξατμηση και αλλα και για ανθρωπινες σχεσεις (χλωμο αυτο γιατι ο μπαμπας εχει πολυ χρημα)και για το μονο που θα σε παρακαλεσω ειναι να μη μηλας σε πιτσιρικια και να λες βλακειες ειναι παρα πολυ ανηθηκο να ζουνε σε ψευτικους κοσμους

04 Φεβ 2011, 07:36
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

και καλημερα σε ολους :mrgreen:

04 Φεβ 2011, 08:58
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: BMW F800GS
Team: Venos
Δεν κάθισα να διαβάσω όλη τη συζήτησή, αλλά κατάλαβα ότι εξελίχθηκε πάλι σε GSX-R εναντίων όλων..

Αυτό το κόμπλεξ που έχετε μερικοί δεν μπορώ να το καταλάβω.. Τι με νοιάζει εμένα αν το έχουν άλλοι 500000 το ίδιο?? Εγώ το καβαλάω με τον τρόπο μου και το γουστάρω και αυτό με κάνει για τον εαυτό μου μοναδικό.
O kounelis γουστάρει να το γυαλίζει, ο thodorisk να το αναβαθμίζει και να το στρίβει, ο axristos να το μαστορεύει και ο gousios να προσπαθεί να το βάλει μπρός. Γούστα είναι αυτά και ευτιχώς που υπάρχει ακόμα ποικιλία στα μοντέλα (έστω αν στη πράξη είναι όλα 90% ίδια)

Τι σας νοιάζει αν το πήρα φτηνά ή ακριβά?
Τι σας νοιάζει αν έχει χειρότερα φρένα ή καλύτερη ροπή στις χαμηλομεσαίες??
Τι σας νοιάζει αν το zx-10 έχει 0,1sec λιγότερο στο 0-1000m?

Ο καθένας έχει επιλέξει το μηχανάκι του με βάση κάποια κριτήρια. Εγώ όταν πήρα το GSX-R η επιλογή μου ήταν πανεύκολη γιατί ήξερα τι ήθελα από το μηχανάκι και πόσα ήθελα να ρίξω. Το αυριανό μου μπορεί να είναι πάλι kawasaki ή θεός φυλάξει, BMW... :oops:

Αντί λοιπόν να κρίνετε τα GSX-R αρκεστείτε στο να κρίνετε τη νοοτροπία κάποιων είτε καβαλάνε GSX-R είτε όχι, γιατί ο μ@λ@κ@ς, θα είναι πάντα μ@λ@κ@ς είτε καβαλάει suzuki έιτε honda, yamaha, kawasaki, ducati, aprili

04 Φεβ 2011, 09:08
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Απαντήστε στο θέμα   [ 299 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε: