Τώρα είναι 22 Νοέμ 2014, 11:29

Απαντήστε στο θέμα  [ 4 Δημοσιεύσεις ] 
 μεταχειρισμένα ανταλακτικά KLR 250 
Συγγραφέας Μήνυμα
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: KLE 500
Δημοσίευση μεταχειρισμένα ανταλακτικά KLR 250
:wgf: ξέρει κανείς μαγαζί με μεταχειρισμένα ανταλλακτικά για KLR 250 στην περιοχή Γέρακα ή κάπου εκεί γύρω;

01 Νοέμ 2011, 18:41
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Ομάδα αίματος: Α+
Μηχανή: ZX12R-ZX250R
Δημοσίευση Re: μεταχειρισμένα ανταλακτικά KLR 250
KINGDANY έγραψε:
:wgf: ξέρει κανείς μαγαζί με μεταχειρισμένα ανταλλακτικά για KLR 250 στην περιοχή Γέρακα ή κάπου εκεί γύρω;

φιλε επικοινωνησε με τον Ανδρεα Σαλβανο που εχει καπου εκει το συνεργειο του (moto action) μηπως μπορει να σε βοηθησει...
αν δεν βρεις κατι, μπορω να κοιταξω κι εγω στους γνωστους μου Αθηνα... πρεπει ομως να μας πεις τι ακριβως αναζητας...και μοντελο(παραγωγης- οχι κυκλοφοριας) γιατι αλλαζουν καποια τμηματα αναλογα τη χρονια...

01 Νοέμ 2011, 18:48
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: KLE 500
:wgf: το μοντέλο είναι κυκλοφορίας 5/1991 μονό δισκόφρενο εμπρός και ταμπούρο πίσω.
είναι καλό μοτέρ αλλά θέλει αρκετά συμμαζέματα και μια και μου το δώσανε free προσπαθώ να το φτιάξω, κάτι μανέτες, κάτι φλάς, λίγο λάστιχα, ξέρεις τα γενικά. ψάχνω να βρώ και ένα βιβλίο με τα τεχνικά του, ή αν υπάρχει κάτι στο internet.
ευχαριστώ

08 Νοέμ 2011, 10:45
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Ομάδα αίματος: Α+
Μηχανή: ZX12R-ZX250R
KINGDANY έγραψε:
:wgf: το μοντέλο είναι κυκλοφορίας 5/1991 μονό δισκόφρενο εμπρός και ταμπούρο πίσω.
είναι καλό μοτέρ αλλά θέλει αρκετά συμμαζέματα και μια και μου το δώσανε free προσπαθώ να το φτιάξω, κάτι μανέτες, κάτι φλάς, λίγο λάστιχα, ξέρεις τα γενικά. ψάχνω να βρώ και ένα βιβλίο με τα τεχνικά του, ή αν υπάρχει κάτι στο internet.
ευχαριστώ

ψαξε λιγο κι εδω μεσα, κατι μπορει να βρεις οσον αφορα βιβλιο μηχανικου... δωσε μου μερικες μερες και θα ψαξω κι εγω μηπως βρω κατι...
για ανταλλακτικα, πας στην τυχη, ψαχνωντας τα μαγαζια...
αν πατησεις "μεταχειρισμενα ανταλλακτικα μοτοσυκλετων" στη μηχανη αναζητησης θα σου βγαλει τα κυριοτερα...μην κανεις συνεννοησεις απο το τηλ... και να σου πουν οτι δεν εχουν γι'αυτο, πολυ πιθανο να βρεις να ταιριαξεις κατι που θα κουμπωνει εργοστασιακα...
περασε μια βολτα κι απ τον κο Κονιδη (mastrogeorge) μας, θα σε βοηθησει και θα σε κατευθυνει σωστα...

08 Νοέμ 2011, 11:26
Προφίλ
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Απαντήστε στο θέμα   [ 4 Δημοσιεύσεις ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε: