Τώρα είναι 14 Δεκ 2017, 10:28

Απαντήστε στο θέμα  [ 25 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
 Πρόβλημα zx10r 
Συγγραφέας Μήνυμα

Μηχανή: Zx10r
Δημοσίευση Re: Πρόβλημα zx10r
Άσε με το που το είδα σαλταρα..Το προσέχω σαν τα μάτια μου και ο παπαρας βάζει ατομα που δεν ξέρουν...Τωρα το πως κατάλαβε ότι τα μπεκ δεν θέλουμε καθάρισμα δεν ξέρω.. Δεν ήμουνα μπροστά..

08 Αύγ 2017, 23:17
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: VERsatileSYS
Team: Versys
GiannaRos7 έγραψε:
Άσε με το που το είδα σαλταρα...

σε καταλαβαινω και εγω ετσι ειμαι και κανουμε τι ζωη μας δυσκολη και χαλανε και απο πανω μετα :cuss: ενω οι αλλοι που δε τα προσεχουν δε παθαινουν τιποτα :?

μακαρι να λυθηκε το θεματακι :ok: :beerchug:

καρίνα viewtopic.php?f=28&t=29132

ψυγειο viewtopic.php?f=28&t=30372

08 Αύγ 2017, 23:41
Προφίλ YIM

Μηχανή: Zx10r
Μακάρι Βασίλη..Σε αυτό που λες έχεις δίκιο.. Τα προσέχουμε φουλ μεχρ ι εκεί που δεν πάει και γίνεται η στραβή από ξεμπαρκο..

09 Αύγ 2017, 08:42
Προφίλ
Άβαταρ μέλους
vasilisj έγραψε:
ειμαι χαλκιδα ρεσυ για εδω που ειμαι εχω αλλα εσυ αν εισαι απο αθηνα περνα μια βολτα απο το κονιδη να σε φτιαξει,
ειναι και γ@μω τα ατομα ειναι μελος εδω μεσα και χρονια μαστορας πανω σε kawasaki που ειναι και εξουσιοδοτημενο ;) :arrow: http://konidis.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B9%CE ... %AF%CE%B1/

GiannaRos7 έγραψε:
Παιδιά το πήγα το μηχανάκι σε ένα μηχανικό κοντά σε μένα.. Μου είπε ότι ήθελαν καθάρισμα τα injection.. Του το άφησα και όταν πήγα να το πάρω μου είπε ότι δεν χρειάστηκαν καθάρισμα γτ ήταν πεντακάθαρα αλλά το φίλτρο ήταν χάλια.. μεχρι και έντομα βρήκε μέσα..Τωρα το έχω πάρει και λειτουργεί μια χαρά μεχρ ι στιγμής.. Αν και μου έκανε μαλάκια στο ντεπόζιτο ο βοηθός του..εβαλε λάθος το σταμπιλιζατερ και μου έκανε γρατζουνιά στο ντεπόζιτο εμφανή .. Κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό..Εννοειται θα το επισκευάσει με δικά του έξοδα.. Ξενέρωσε μέχρι και αυτός γτ είναι βιτρινα το μηχανάκι

Πολλα λεγοντε και για πολλους και για τον καθενα μηχανικο, περα απο γενικοτητες καθε περιπτωση ειναι και μοναδικη, ολοι μας εχουμε απαιτησεις για καλη και φθηνη δουλεια, αλλα οπως σε ολες τις δουλειες και επαγγελματα, δεν θελει πολυ να γινει η στραβη, οποτε εγω τελικα κρινω προθεση, προσπαθεια και τελικο αποτελεσμα σε ολα και βασικα ΚΑΝΕΙΣ μας τελειος αλλα οταν πληρωνουμε θελουμε αποτελεσματα ειδικα σε 2 τροχα που παιζουμε κ την ζωη μας, αρα αυτο το τελικο μου κριτηριο, και ενω δεν ειμαι "ψειρας" ειμαι πολυ αυστηρος σε ορισμενα (νου-τροπια και συμπεριφορες) οποτε ενα θα πω :

Οποτε παω την μηχανη στο ΜαστροGeorge (παω το Ζουζουρα μου εκει 6 χρονια τωρα) την παιρνω πισω ΠΑΝΤΑ σε ΚΑΛΥΤΕΡΗ κατασταση απο πριν, και η μηχανη τωρα ειναι σε καλυτερη κατασταση απο καινουργια, οποτε συμφωνω και επαυξανω σε οτι ειπε ο Βασιλης:

Εχει πολυ εμπειρια, συζητησιμος και σχετικα πολυ καλες τιμες για την δουλεια που κανει, και ναι οπως ειπες Βασιλη, και εμενα μου εχει βρεθει σε κατασταση αναγκης, οποτε ναι καλο να προσπαθουμε να ειμαστε δικαιοι, αντικειμενικοι και να εκτιμαμε, ακομη και να υποστηριζουμε αυτους που προσπαθουν να βοηθησουν...ακομη και εαν διαφωνουμε σε ορισμενα αλλα....η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ειναι που κανει την διαφορα...οποτε ας δοκιμασει κι ας συγκρινει ο καθενας μονος του...

Ευχομαι καλη επιτυχια και καλη εκβαση φιλε...

Εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από Tiger και 12 Αύγ 2017, 11:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά

12 Αύγ 2017, 11:26
Προφίλ
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: VERsatileSYS
Team: Versys
:ok:

καρίνα viewtopic.php?f=28&t=29132

ψυγειο viewtopic.php?f=28&t=30372

12 Αύγ 2017, 11:32
Προφίλ YIM
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Απαντήστε στο θέμα   [ 25 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε: